Kontynuacja zajęć w semestrze letnim 2023/24

Kontynuacja zajęć w semestrze letnim 2023/24

W semestrze letnim 2023/24 wykłady są planowane stacjonarnie we wtorki i czwartki wg grafiku, który udostępnimy po przerwie międzysemestralnej na pierwszym wykładzie w sem. letnim w dniu 05.03.2024 oraz na platformie słuchacza. Z uwagi na remont wykłady będą odbywać się w auli Ch-1 (2 piętro) na Wydziale Chemicznym (stary gmach chemii, budynek A27 mieszczący się obok auli im. Sołtana).

Przypominamy, że opłata za wykłady i spacery z przewodnikiem po mieście Łodzi obowiązuje na cały rok (tzw czesne). Nie opłacamy zatem dodatkowo wykładów i spacerów w semestrze letnim.

Zajęcia dodatkowe w semestrze letnim planujemy począwszy od dnia 04.03.2023. Pełen terminarz zajęć będzie dostępny na platformie słuchacza. Rodzaj zajęć dodatkowych w stosunku do semestru zimowego nie ulega zmianie. Opłaty za zajęcia dodatkowe również nie ulegają zmianie.

Od stycznia 2024 na każdych zajęciach dodatkowych dostępne są zbiorowe deklaracje kontynuacji zajęć, prosimy o ich wypełnienie i przemyślaną decyzję odnośnie kontynuacji.

Pierwszeństwo w grupach mają osoby kontynuujące zajęcia w swoich grupach. Nowe osoby, które chcą dopisać się do poszczególnych grup zajęć dodatkowych proszone są o kontakt z pracownikami biura UTW PŁ. Osoby te będą zapisywane w ramach dostępnych miejsc.

Termin wnoszenia wpłat za zajęcia dodatkowe i dostarczenia potwierdzenia wpłaty do BIURA UTW PŁ (mailowo bądź osobiście) upływa w dniu 31.01.2024 r. Po tym terminie będziemy zapisywać osoby oczekujące na miejsce w wybranych grupach, wg kolejności zgłoszeń w biurze UTW PŁ.

Na jednym dowodzie wpłaty można wpłacić za wszystkie zajęcia dodatkowe WYŁĄCZNIE DLA JEDNEJ OSOBY,  z podaniem w tytule wpłaty nr legitymacji i nazwy zajęć, których dotyczy wpłata. Prosimy nie wpłacać łącznych kwot za zajęcia ze współmałżonkiem czy koleżanką.

Nie gwarantujemy utrzymania terminów zajęć dodatkowych. Są one zależne od obowiązków służbowych i obciążeń dydaktycznych wykładowców (ustalanych na uczelniach najczęściej pod koniec lutego) i dostępności sal dydaktycznych. W razie niskiej frekwencji przewidujemy możliwość łączenia bądź likwidacji grup.

UWAGA! Osoby uczęszczające na basen (gimnastyka w wodzie) przedłużają karnety na semestr letni wyłącznie w kasie Zatoki Sportu do dnia 31.01.2024. Prosimy o bardzo przemyślane decyzje i zachowanie paragonu zakupu karnetu. Osoby które chcą się zapisać na zajęcia gimnastyczne w wodzie proszone są o kontakt z pracownikami biura UTW.