Inauguracja roku akademickiego 2023/24 w UTW PŁ

W dniu 12.10.2023 (czwartek) g. 14.15 w auli im. T. Paryjczaka, miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Trzeciego Wieku Politechniki Łódzkiej.

W mieniu JM Rektora Politechniki Łódzkiej, nowy rok akademicki otworzył uroczyście Prorektor ds Nauki Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Łukasz Albrecht.

Nie zabrakło na naszej uroczystości Dziekanów i Prodziekanów reprezentujących wszystkie Wydziały Politechniki Łódzkiej, oraz naszych wykładowców, przyjaciół i reprezentantów administracji na co dzień współpracujących z UTW PŁ.

Wykład Inauguracyjny zatytułowany "600 lat miasta Łodzi" wygłosił Pan Ryszard Bonisławski, regionalista, samorządowiec, prezes Towarzystwa Przyjaciół Łodzi.

Plan wykładów w Uniwersytecie Trzeciego Wieku PŁ oraz aktualny terminarz zajęć znajduje się na platformie słuchacza. Pamiętajmy, że terminarz jest zależny od obciążeń dydaktycznych naszych wykładowców i z przyczyn losowych może ulec zmianie. Warto śledzić informacje znajdujące się na platformie słuchacza, które są tam umieszczane na bieżąco.

adres platformy: http://utw.p.lodz.pl/